WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „NAJPIĘKNIEJSZY WIELKANOCNY STROIK”

Przygotowywanie ozdób i stroików wielkanocnych to tradycje chętnie celebrowane przez uczniów naszej szkoły. Efekty ich pracy oraz dużego zaangażowania możemy podziwiać na głównym korytarzu szkoły. Kolorowe i różnorodne stroiki, cieszą się dużym zainteresowaniem społeczności uczniowskiej oraz wnoszą świąteczny i radosny nastrój.

W dniu 25 marca 2024 r. Komisja konkursowa dokonała oceny prac plastycznych, które zostały zgłoszone do konkursu pt. „Najpiękniejszy wielkanocny stroik ''. Na konkurs wpłynęło 11 prac. Konkurs został przeprowadzony w kategoriach wiekowych dla klas 4-8. Zadaniem każdego uczestnika konkursu było własnoręczne wykonanie wielkanocnego stroika zgodnie z regulaminem. Przy ocenie prac jury konkursu brało pod uwagę: orginalność kompozycji, pomysłowość, jakość artystyczną i estetyczną, samodzielność wykonania, zgodność tematyczną. Po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych do konkursu prac plastycznych, Komisja postanowiła przyznać następujące miejsca:

W KATEGORII SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV –VIII:

Dwa równorzędne I miejsca dla: Wiktor Wielgus (kl-4a), Katarzyna Wypychiewicz (kl-6a)

Dwa równorzędne II miejsca dla: Szymon Kuchnowski (kl-8a), Julia Ślebioda (kl-5a)

Równorzędne III miejsca dla: Zofia Iwko (kl-8a), Julia Piątek (kl -8a), Szymon Kowalski (kl-4a), Lena Daniluk (kl 5a), Kinga Porzycka (kl-4a)

Wyróżnienie dla : Dominik Porzycki (kl-3a)

Dziękujemy za wszystkie wspaniałe prace!